Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl

Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl

0

Beyin ameliyatı geçiren usta sanatçı Kenan Işık’ın tedavisi yoğun bakımda sürüyor. 48 saat uykuda tutulacak Kenan Işık’ın yakınları, dostları ve hayranları bugün hastaneye akın etti ve sağlık durumu hakkında bilgi almaya çalıştı.

Sanatçılar, Dostları ve Yakınları Hastaneye Akın Etti

Tiyatro sanatçısı ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan Işık’ın tedavisi sürüyor. Usta sanatçı Cuma günü spor yaptıktan sonra rahatsızlanmış kaldırıldığı hastanede Kenan Işık’a beyin kanaması teşhisi konmuştu. Sanatçının dostları haberin duyulmasıyla birlikte hastaneye koştu.

Doktorlar şuan için yoğun bakımda tutulan Kenan Işık’ın yanına ailesi dahil olmak üzere kimseyi almıyor. Doktorlar ameliyattan sonra geçecek 48 saatin çok önemli olduğunu söylüyor. Kenan Işık o sürenin dolmasından sonra uyandırılacak. Kenan Işık bugün akşam saatlerinde uyandırılmaya başlanacak.

Tedavisi Amerikan Hastanesi’nde süren 67 yaşındaki usta oyuncuyu; Behzat Uygur, Zerrin Özer, Mehmet Ali Erbil, Fatih Aksoy, Erdal Özyağcılar, Emel Müftüoğlu, Atv Genel Müdürü Adem Gürses, işadamı İbrahim Polat gibi isimler ziyaret etti.
Kenan Işık’ın doktoruyla konuştuğunu belirten Gürses, “Yoğun bakımda ama riskli bir durum yok” dedi.
Hastaneye dün gelen ATV Genel Müdürü Adem Gürses de ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Kenan Işık’ın durumu hakkında bilgi verdi. Gürses, “Ameliyat çok başarılı geçmiş. 48 saat, belki biraz daha da fazla bir süre uyutulacak. Olumsuz bir komplikasyon gelişmemesi, en büyük iyiye gidiştir. Olumsuz bir durum yok, vaziyet çok iyi. Yoğun bakımda göremiyoruz ama doktorlardan aldığımız bilgi de o yönde ki riskli bir durum yok. Olumsuza doğru gidiş olmaması, zaten olumlu gelişmedir. İnşallah en kısa sürede ayağa kalkacak” diye konuştu.

Kenan Işık Kimdir?

kenan-isik-kimdir

Yusuf Kenan Işık, Türk oyuncu, sunucu, eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu.
Doğum: 1 Ocak 1947 (67 yaşında), Yeşilyurt, Malatya, İran
Eşi: Beril Işık
Eğitim: Gazi Üniversitesi
Albümleri: Şiirler
Filmler ve TV şovları: Kim Milyoner Olmak İster, Yeşil Işık, Diğer
Çocukları: Ahmet Işık, Mehmet IşıkYORUM YOK

Alıntı Yap